Susţinerea Agriculturii şi Dezvoltării Rurale în UTA Găgăuzia şi Taraclia

Adresa: or. Chişinău, str. Sfatul Ţării 29, oficiul 301

Personal:

Anatolie Terzi

Manager de program

022 839 890
Anatolie.terzi@undp.org

Elena Olaru

Coordonatoare asociată administraţie şi finanţe
022 839 891
Elena.olaru@undp.org

Victoria Ivancioglo

Coordonatoarea proiectelor de reabilitare a infrastructurii și cooperării intercomunitare
022 839 893
victoria .ivancioglo@undp.org

Andrei Stratulat

Coordonatorul proiectelor de dezvoltare a afacerilor
022 839 894
andrei.stratulat@undp.org

Natalia Costaș

Specialistă în comunicare
0 69 22 11 41
0 686 11 868
Natalia.costas@undp.org

Leonid Mazilu

Specialist în achiziţii

022 839 892
Leonid.mazilu@undp.org

Vladimir Cara

Facilitator comunitar, UTA Găgăuzia și raionul Taraclia
0 686 12 858
Vladimir.cara@undp.org

Irina Derivolcova

Consultantă locală, raionul Taraclia

0 76 74 010
casapovairina@gmail.com